Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 1055 komentarzy

Biologiczno-historyczna Socjologia Krytyczna

Demaskator. - Maciej P. Krzystek, socjolog niezależny. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego. Studiował również prawo, ekonomię oraz systemy automatyczne. Polski dysydent kulturowy, potomek rycerzy radwanitów herbu chorągwie.

Lechu Kaczyński - historia oskarża pana !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Requiem dla Prezydenta

Istnieje uświęcony tradycją zwyczaj, że nad trumnami dostojników Rzeczpospolitej wylicza się ich zasługi dla Państwa i Narodu. W katolickiej, polskiej obyczajowości istnieje także niepisany zwyczaj, że o zmarłym nie należy mówić źle. Ale czy wolno nam, nawet w tak smutnej na ludzki sposób chwili, przemilczać prawdy, które, za sprawą zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej, dotyczą już dziś i będą boleśnie dotyczyć w przyszłości najżywotniejszych spraw całego Polskiego Narodu i Państwa Polskiego?

Czy ogłuszany przez 20 ostatnich lat powszechnym medialnym łomotem, pogrążony dziś w bólu i w żałobie z powodu tragicznej śmierci wielu osób, zbyt wielu osób, Polski Lud wie i czy będzie pamiętał, kogo na prawdę stracił i kogo opłakuje w osobie Prezydenta Rzeczpospolitej?

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jeszcze zanim zostałeś Prezydentem Rzeczpospolitej, jako Prokurator Generalny tej samej Rzeczpospolitej wstrzymałeś ekshumację Żydów zamordowanych w 1941 r. w Jedwabnem. Dzięki tej Twojej decyzji, we wszystkich mediach Żydzi mogli kłamać i pomawiać o ten mord Polaków. Urzędujący wtedy prezydent A. Kwaśniewski przypisał ten mord Polakom i w naszym imieniu przepraszał Żydów.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

To dla Ciebie marszałek sejmu Rzeczpospolitej, M. Jurek zmienił porządek obrad i pośpiesznie przyjęto uchwałę o zwrocie Żydom w naturze – w polskiej ziemi, bo Skarb Państwa rozkradziony stoi pusty – 20% z 65 mld. $ USA, których żądają od Polski gangsterzy ze Światowego Kongresu Żydów. O tym uchwalonym rabunku na Polsce i Polakach mogłeś chwalić się Żydom w Izraelu i w USA podczas swojej wizyty.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W swoim liście do przywódców żydowsko-masońskiej loży „Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith, syjonistycznej agendy zwalczającej katolicyzm i narody europejskie, wyrażałeś radość z jej reaktywowania w Polsce.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W prezydenckim pałacu katolickiej Polski zapalałeś żydowską menorę, symbol nienawiści i zwycięstwa żydów nad nie-żydami.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jako zwierzchnik sił zbrojnych patronowałeś likwidacji polskiej armii i opłaconemu przez polskiego podatnika i wbrew jego woli udziałowi resztek tej armii w zbrodniczej, amerykańsko-syjonistycznej operacji w Afganistanie i w Iraku.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Narodu Polskiego, łamiąc Konstytucję Rzeczpospolitej i własną prezydencką przysięgę bezprawnie ratyfikowałeś traktat lizboński, konstytucję nowego, bolszewickiego państwa, Unii Europejskiej powstającej na gruzach narodowych państw Europy.

Swoim podpisem przekreśliłeś suwerenność Państwa Polskiego. Umożliwiłeś unijnemu prawu-bezprawiu niszczenie podstawowych wartości narodowego bytu Polaków, umożliwiłeś niszczenie naszej katolickiej religii.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Do ostatnich godzin życia realizowałeś politykę sprzeczną z narodowym interesem Państwa i Narodu Polskiego. Patronowałeś grabieży naszego polskiego majątku i pauperyzacji Narodu.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Polaków oskarżałeś Rosjan o katyńskie zbrodnie. A przecież i Polacy i Rosjanie mordowani byli przez tego samego komunistycznego wroga katolickich narodów, którego potomkowie niszczą dziś narody Zachodu.

Byłeś wrogiem Słowiańskich Narodów i Ich autentycznej współpracy.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Twoja tragiczna śmierć w Katyniu, tragiczna śmierć pozostałych osób ma mieć wymiar symbolu, chcą dziś tego powszechne media. Zgoda, ta tragiczna śmierć jest symbolem. Jest symbolem dramatu Polskiego Narodu, który od 70 lat nie może usłyszeć słów prawdy o katyńskiej zbrodni, bo media i władza zawłaszczone są przez obcoplemiennych potomków tych, których dziadowie i ojcowie mają na rękach polską krew.

Polski Narodzie – pamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W Niedzielę – w święty dzień Zmartwychwstania, łamiąc katolicki, odwieczny obyczaj, Twoją trumnę złożyli na Wawelu, obok polskich królów. I jest w tym jakiś złowieszczy logiczny sens. Zamykają się oto karty historii Narodu i państwa Polaków. Tu, pośród grobowców tych, co tworzyli i budowali Rzeczpospolitą Polską, kiedyś jej wielką potęgę, stać odtąd będzie trumna z grabarzem Państwa Polaków.

Polski Narodzie – zapamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Polski Naród pozbawiony własnych narodowych elit, narodowych mediów, oświaty i kultury jest ślepy i głuchy. Czy Twoje sumienie Katolika pozwoliło ten kaleki lud pozbawić nawet ostatniej jego własności – Suwerenności Państwa i Narodu?

Niech Bóg spróbuje Ci wybaczyć.

Polski Narodzie – módl się i Ty o wybaczenie dla siebie, nie nadstawiaj drugiego policzka, nie bądź Chrystusem narodów, wstań z kolan, „Bądź wierny. Idź”, idź po swoje prawa.

Dariusz Kosiur  14.04.2010 r.

Źródło: //wiernipolsce.wordpress.com/2010/04/14/requiem-dla-prezydenta/

 

Symptomatycznie nazwała to GW:
„Izrael stracił przyjaciela”
//wyborcza.pl/dziennikarze/1,96904,7768134,Izrael_stracil_przyjaciela.html

Ja ciągle się zastanawiałem, czy był on bardziej „prezydentem” Polski, czy ambasadorem Izraela – Andrzej, 14.04.2010 r.

KOMENTARZE

 • Autor
  Żaden z waści demaskator, tylko prowokator.
  Takie mam dziwne wrażenie, że tu kacapem śmierdzi.
 • @Demaskator.
  Klon Renaty - witam, witam :)))
  No i wszystko jasne!
 • @eska
  Niemożliwe ! Świat nie może być tak okrutny, żeby tą cholerę dało się sklonować !! ;))

  pozdr.
 • @szuan
  Może ona sama się klonuje, po prostu robot :))
 • @eska
  Pewnie coś podobnego do RKK. Kiedyś funkcjonował u nas pan - specjalista od tropienia żydów. Z pewnego źródła wiem, że spełniał on określoną rolę tzn. tworzył antysemityzm - na zamówienie gdy brakowało go w Polsce.
  Niech każdy sobie sam wyrabia zdanie - dla mnie Marian Hemar był Polskim Patriotą w odróżnieniu od zdrajcy Bieruta Polaka z krwi i kości
  Pozdrawiam.
 • @eska
  No cóż, pedały też się niby nie mogą rozmnażać, a coraz ich więcej...paskudny świat ! ...;)

  pozdr.
 • @Dies Irae
  Bo w Polsce powinien być inny antysemityzm - nie według genów, a według poglądów !
  I wtedy, to ja np mogę się śmiało przyznać do antysemityzmu-antykomunistycznego ! O !;)

  pozdr.
 • @Dies Irae
  Ale antysemityzm to nie jest problem tego cudaka, tylko kłamstwa skierowane do idiotów wg tej samej sztancy co u RRK.
  To jest sowiecka prop-agitka i tyle. Obliczona na prymitywa wg ich wyobrażeń o ciemnym Polaczku.
 • http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/1898,nowyekran-uzyskal-milion-odslon-w-9-dni#comment_8749
  @interesariusz 11:21
  napisał pan "Każdy pisze to, czym chce indoktrynować społeczność." - to jest właśnie poważny błąd !!!

  Tylko fakty naukowe i prawda mogą nam i Polsce pomóc. Jeśli nie stworzymy tutaj solidarnego frontu poszukiwaczy PRAWDY i FAKTÓW pro publico bono, to nigdy Polski nie odzyskamy dla Polaków. Syjoniści już siedzą w najbardziej kluczowych urzędach w Polsce. Polacy będą wciąż pariasami w kraju swoich przodków.

  Doktrynerskie przeciąganie liny na nE między różnymi ideologicznymi, czy partyjnymi interesami nie ma większego sensu, jest zupełną stratą czasu i rozkładaniem na łopatki tej platformy, jako szansy na zjednoczenie się Polaków pod jednym sztandarem walki z ignorancją. Bez tej walki Syjoniści i Ruscy spacyfikują nas do końca. Nie będzie litości od nikogo ze świata dla polskiego narodu głupków. Wspomnicie moje słowa ;-(
 • @Demaskator.
  Proponuję borowiny na czółko a nóżki do miednicy z zimną wodą.
  I dużo spacerów na świeżym powietrzu.

  I skąd się biorą takie zatęchłe umysły....
 • @Demaskator
  Czy wy, na Czerskiej, nie macie nic innego do roboty, towarzyszu Demaskator? Na cholerę psujecie powietrze na tym portalu? Oj, zaleciało cebulą...
 • Prawda was boli?
  Pamiętacie tę piosenkę śpiewaną kiedyś przez Wójcickiego...
  dom dla psychicznie i nerwowo chorych - to było o Polsce, z wami jako jej mieszkańcami.

  Na was katole nie ma już lekarstwa, wy macie uszkodzone mózgi.
 • Demaskator
  Prezydent Polski wbrew przytoczonym wpisom nie ma aż takich uprawnień, które pozwoliłyby realizowac w pełni politykę, jaka nam się marzy. Przytoczony wpis obciąża sp. Lecha Kaczyńskiego sprawami, które z punktu widzenia szerzej pojętego interesu Polski nie sa prawdziwe.
  Wojsko wysłane do walki z islamem tak naprawdę to nie jest błąd, wręcz przeciwnie. Islam już stoi u naszych drzwi, ba już jest w środku i domaga się państwa w państwie. Uważam, ze z tego punktu widzenia trzeba popierać Izrael.
  Podpisanie traktatu tak naprawdę nie miało znaczenia. I tak bylismy już w strukturach unii. Zarzucanie śp. Lechowi Kaczńskiemu, że sam jeden (bez sejmu i senatu) nie zmienił Polski jest delikatnie mówiąc absurdalne.
  Zarówno, jako minister, poseł, jak i prezydent. Zrzucanie całego zła, które jest w Polsce na sp.Lecha Kaczyńskiego jest po prostu nadużyciem i grubo szytą manipulacją.
 • @
  Co do Pana poglądów to wydaje mi się, że już w samym tytule mocno Pan przesadza / Lechu Kaczyński - historia oskarża Pana.....Jaka historia ? chyba nie ten milion osób za jego trumną do Pałacu Prezydenckiego...itd / Pan go oskarża i wydaje się Panu, że inni mają na pewno taki sam pogląd jak Pan.Nie sądzę, by kiedykolwiek do tego doszło.Pozdrawiam.
 • @czeslaw-smakowy
  Proszę pana, Polaków w kraju żyje 38 mln. Poza granicami Polski żyje ok. 20 mln, zatem proszę się nie ośmieszać.
  Pozdrawiam również.
 • sowiecki antysemityzm
  Z tego wszystkiego tylko jeden zarzut mogę traktować poważnie: podpisanie traktatu lizbońskiego. To istotnie bylo posunięcie samobójcze ale dla samego Kaczyńskiego, a nie dla istnienia państwa rozumianego jako pewnego rodzaju struktura biurokratyczno-administracyjna. Zapewniam Pana, że taka "kadłubowe" państwo będzie w dalszym ciągu istnieć i rozwijać się, bo przecież córeczki SB-ków muszą znaleźć gdzieś zatrudnienie...
  Reszta zarzutów to niestety antysemityzm w stylu carsko-sowieckim. Ech to nasze Prywislynie... "Gławnyj garod Warszawa, wierospowiedanije rimsko-katoliczjeskoje" - jak mawiał Marszałek Piłsudski. A w tle tej prowincji imperium i tych Polaków-katolików - ochrana...
 • @alchymista
  Ale gdzie tam pan widzi antysemityzm, drogi historyku?
  Syjoniści nie są semitami, większość żydów dzisiaj nie jest semitami, więc o co panu chodzi?
 • Kim jest Kosiur ? Dla mnie zwykłym małym człowieczkiem gotowym
  na wszelkie świństwa byle do koryta się dorwać. Proszę poczytać jego tłumaczenia ,dlaczego startował w wyborach z listy PiS kilka tygodni po opublikowaniu tego Requiem. Tropi swoich pobratymców ?Na to wskazuje mentalność .
 • @szach
  Oj, Darek Kosiur jest polonusem z Kanady, szczerym polskim patriotą. Jego teksty w sieci są szeroko znane i poważane. Dobrze, że wrócił do kraju i wszedł w jakieś struktury polityczne. To jest tylko przejściowa taktyka, aby stworzyć prawdziwą polską narodową partię dbającą o polski interes. Ale nie kościelny interes, żydowski interes, czy inny obcy panoszący się w Polsce, tylko polsko-słowiański. Każdy, któremu to przeszkadza nie jest poprostu Polakiem tylko agentem obcych interesów. Interesów Watykanu i Syjonizmu nie wspieramy. Czy to trudno pojąć?
 • @Molier
  Ciekawe tezy pan głosi...

  "Wojsko wysłane do walki z islamem tak naprawdę to nie jest błąd, wręcz przeciwnie."
  jest pan może kolegą niejakiego Barbura? Gratuluję przyjaciół (ideologicznych)

  "Zrzucanie całego zła, które jest w Polsce na sp.Lecha Kaczyńskiego jest po prostu nadużyciem i grubo szytą manipulacją."
  I tu muszę się zgodzić. Pan śp. Prezydent był wybitnym sayanem ale sam by tego wózka nie pociągnął.
 • @alchymista
  "Reszta zarzutów to niestety antysemityzm w stylu carsko-sowieckim."
  Hehehehehe. A co pan wie o "antysemitnizmie"? Może pan podać jakąś sensowną definicję? (w ten sposób ma pan szansę być lepszy o rednacza M.)
 • @Demaskator.
  Drogi Panie :)
  Komentatorów Panu zazdroszczę.
  Czemu do mnie tacy nie trafiają? Tylko ciągle - "Spirytku ładnie, Spirytku trafnie..." Nudy same :D))))
  Muszę się chyba zgłosić do Pana na kurs pisania...
 • @SpiritoLibero
  ależ szkoła "bio-histo" socjologii krytycznej czeka na nowych obiecujących adeptów ;-)
 • Wklejam to, aby wszystko było razem, komfortowo dla czytelnika - polskiego głupka katolika!
  Kaczyńscy i PiS !!!
  Zenon Jaszczuk
  Kim są, co to za partia.
  Nie piszę tego o PiSie bo jestem za PO, nie. PO, to takie samo dno, tylko działające szybciej. PiS działa wolniej. Jednak razem wszystkie partie działają przeciw Polsce i Polakom. Idą wszystkie w tą samą stronę. W stronę całkowitej likwidacji Polski. Za przyzwoleniem tzw świata. Tak samo szli ci na zdjęciu za zgodą świata, i idą dalej. Reszta to oszustwo.

  Chciałem napisać artykuł na temat Kaczyńskich i PiS. Jednak po co otwierać otwarte drzwi. Kolega W. red. znalazł gotowy tekst, już dawno opracowany przez internautów. Dlatego pozwalam sobie go wkleić na naszym portalu. Nie jest moim celem siać zamętu, czy skłócać Polaków. Moim celem jest pokazanie państwu "prawdy" do własnych przemyśleń. Wiem, że powiecie, to jest nie na czasie, nie dzisiaj, nie teraz. Obecnie jest temat "katastrofy", tematem nr jeden we wszystkich antypolskich przekaziorach. Ja jednak jestem jakiś inny, a może tak tylko mi się wydaje. Właśnie dlatego uważam , że właśnie teraz jest czas najlepszy. Czas na wyciągnięcie Polaków z letargu, czas na zainteresowanie katastrofą Polski i Polaków . "Katastrofa" samolotu jest w jakimś sensie ważna jak wszystkie katastrofy. Pewnie te słowa nie wszystkim się spodobają, ale zostawmy wyjaśnianie tej sprawy Żydom. Ja jestem pewien, że oni już dawno znają wyniki "śledztwa". My Polacy na to dochodzenie nie mamy najmniejszego wpływu. Ja bym powiedział, to są rozgrywki międzyżydowskie. To są rozgrywki o koryto. Napewno nie są to walki, rozgrywki o dobro Polski i Polaków. Dlaczego tak myślę ?. A no dlatego, że obserwuję ich działalność w Polsce od powstawania "Solidarności" do dzisiaj. Proszę państwa, oni nie zrobili nic dla Polski i Polaków, tzn. nic dobrego. Nawet nie mieli tego w planach. "Solidarność" Polska była tak krótka jak sen, jak błyskawica. Dlatego, że była Polska w latach osiemdziesiątych, została zamordowana. Została zamordowana stanem wojennym wprowadzonym przez żydokomunę. Polaków wymordowano, wysłano z biletem w jedną stronę zagranicę, a żydokomuną obsadzono tzw dalszy ciąg "pierestrojki" . Proszę przeczytać, przemyśleć. Szokujące fakty o Kaczyńskich – kim są, co dobrego zrobili, dla Izraela oczywiście, i jak sprzedali naszą Ojczyznę za judaszowe srebrniki?

  Cyt. "Lech Kaczyński osiągnął drugi po prezydencie Kwaśniewskim wynik zaufania w sondażach ośrodków badania opinii publicznej. Ufa mu już około 70 proc. Respondentów. Zdołał prześcignąć nawet ulubieńca emerytek - Jacka Kuronia.
  Skąd się wziął ów wytrysk sympatii i zaufania do Lecha Kaczyńskiego? Ludzie mają kiepską pamięć, a media w większości bezkrytycznie wspierają Kaczyńskiego.
  Równo dziesięć lat temu bracia Kaczyńscy również mamili ludzi obietnicami zwalczania korupcji. Gromiąc uwłaszczanie się na majątku skarbu państwa bracia bliźniacy patronowali powołaniu osławionej spółki "Telegraf".
  Lech Kaczyński był członkiem Rady Nadzorczej "Telegrafu" od września 1990 roku do lutego 1991. W czasie gdy w niej zasiadał, kapitał spółki wzrósł ponad osiemdziesięciokrotnie, do kwoty blisko 2 milionów dolarów. Pieniądze te pochodziły od firm należących do skarbu państwa. Państwowy wówczas Bank Przemysłowo - Handlowy wspomógł spółkę "Telegraf" 11 miliardami starych złotych, natomiast państwowy Budimex wykupił w spółce udziały za okrągłą sumkę 9 miliardów złotych. "Telegraf" wziął jeszcze 15 miliardów kredytu z państwowego wówczas Kredyt Banku (12.04.1991 r. ), zaś z Banku Rozwoju Energetyki 18 miliardów złotych. Bracia Kaczyńscy w zamian za forsę, jaka przepłynęła z tych "nomenklaturowych", państwowych firm, zapewniali ich "komuszym" prezesom polityczną osłonę.
  Kaczyńscy nie mieli również nic przeciwko temu, aby "Telegraf" zasilały pieniądze pochodzące od biznesmenów podejrzewanych o korupcję. W artykule pt. "Modliszki z PC", opublikowanym we "Wprost" (nr 22 / 92) Krystyna Naszkowska - powołując się na Bagsika i Gąsiorowskiego - podała, że działacze partii Kaczyńskich wzięli od właścicieli Art - B 57 miliardów złotych. [starych - dop. red.]
  W latach 1990 - 1991 Kaczyńscy dobrali się do majątku skarbu państwa nie tylko poprzez "Telegraf". Założona przez nich Fundacja Prasowa "S" przejęła bez przetargu "Express Wieczorny" i po dwóch latach odsprzedała gazetę z godziwym zyskiem. 13 maja 1991 roku zapłaciła za "Express Wieczorny" ok. 16 miliardów złotych. 13 lipca 1993 roku sprzedała gazetę za 26 miliardów złotych, plus 9,1 miliarda, które kupujący wpłacił na poczet zwrotu pożyczki zaciągniętej przez Jarosława Kaczyńskiego w 1991 roku. Fundacja Kaczyńskich mogła sobie pozwolić na kupno gazety i dwóch drukarni m.in. dlatego, że dostała od państwowego wówczas Banku Przemysłowo - Handlowego 1,2 miliarda złotych (starych). Bank zapłacił jeszcze ich fundacji 39,4 miliarda skapitalizowanego czynszu za wynajem budynku należącego do skarbu państwa.
  Warto pamiętać, że w myśl kuriozalnych zapisów statutu Fundacji Prasowej "S", jej członkowie założyciele uzyskali dożywotnie prawo zawiadywania zgromadzonym majątkiem Fundacji, i to prawo dziedziczą także ich spadkobiercy!
  Szczodrość państwowego banku na rzecz Fundacji Prasowej "S" i "Telegrafu" nie była, rzecz jasna, całkiem bezinteresowna. W rewanżu związany z Kaczyńskimi przywałęsowski minister Siwek osobiście naciskał na ówczesnego prezesa NBP Grzegorza Wójtowlcza, aby Bank Przemysłowo - Handlowy został sprywatyzowany w pierwszej kolejności.
  To nie kto inny, tylko właśnie bracia Jarosław i Lech Kaczyńscy walnie przyczynili się do rozplenienia w Najjaśniejszej Pomrocznej poplecznictwa, klientelizmu i protekcjonizmu. Dzisiaj jakby nigdy nic powołują Komitety Społeczne "Prawo i Sprawiedliwość".
  Jarostaw Kaczyński w przypływie szczerości zwierzył się swego czasu Teresie Torańskiej (w wywiadzie opublikowanym w książce pt. "My"), że wchodząc do wielkiej polityki nie miał nawet porządnego garnituru. Pertraktując w sprawie powołania solidarnościowego rządu, pocił się w marynarce odziedziczonej po zmarłym wujku. Ale jego droga z "nędzy do pieniędzy" nie była długa. Już w 1992 roku będąc tylko posłem jeździł najpierw Oplem należącym formalnie do Fundacji Prasowej "S", a nieco później elegancką limuzyną Volvo.
  Lech Kaczyński nie musiał brać auta od Fundacji, gdyż jako prezes NIK woził tytek w państwowej Hondzie lub Lancii w zależności od nastroju. Szefując NIK - owi Lech Kaczyński zwiększył zatrudnienie w Izbie o ok. 20 proc. Do pracy w NIK przyjmował głównie "swoich", prowadząc jednocześnie bezpardonową wojnę z miejscową "Solidarnością". Teraz Lech Kaczyński bardzo sprytnie przekształcił kierowany przez siebie resort sprawiedliwości w wydział ds. propagandy wyborczej. (...)
  15 marca 2001 roku na procesie FOZZ zeznawał w charakterze świadka Grzegorz Wójtowicz, członek Rady Polityki Pieniężnej. W szczegółowej relacji z procesu "Rzepa" pominęła milczeniem ważny wątek z zeznań byłego szefa NBP. Wójtowicz ujawnił, że w 1991 roku Wojciech Włodarczyk i Adam Glapiński, politycy Porozumienia Centrum ściśle związani z braćmi Kaczyńskimi, naciskali na powołanie Grzegorza Ż., głównego podejrzanego w aferze FOZZ, na wiceprezesa Narodowego Banku Polskiego. Miało to miejsce już po odwołaniu Grzegorza Ż. z funkcji dyrektora FOZZ. Ten passus z zeznań świadka Grzegorza Wójtowicza zasługiwał niewątpliwie na przytoczenie, gdyż pośrednio uwiarygodniał przynajmniej niektóre informacje zawarte w głośnej ostatnio książce Jakuba Kopcia i Cliffa Pineiro pt. "Po drugiej stronie lustracji". Pineiro, niegdyś blisko zakolegowany z politykami PC, uparcie twierdzi, że przekazał Kaczyńskim co najmniej kilkaset tysięcy dolarów wyprowadzonych przez Grzegorza Ż. z FOZZ. Lech Kaczyński idzie w zaparte i publicznie zapewnia, że zarówno on, jak i jego brat bliźniak nie mieli nic wspólnego z przekrętami w FOZZ. (...)
  Lech Kaczyński jako prokurator generalny dokonał świadomie i z premedytacją szeregu formalnych uchybień, co wykluczyło możliwość ekstradycji Meira Bara do Polski. Samoobrona zapowiedziała złożenie u marszałka Sejmu wniosku o powołanie komisji śledczej.
  7 października b. wspólnik Art - B Meir Bar oświadczył m.in., że firma Art - B w czasie działalności w Polsce finansowała "partię polityczną Porozumienie Centrum założoną przez braci Jarosława i Leszka Kaczyńskiego, którzy byli przywódcami". Pieniądze miały pochodzić "z operacji finansowej "Oscylator". Bar oświadczył m.in., że "w czerwcu 1991 roku na żądanie braci Kaczyńskich środki z "Oscylatora" w wysokości 17 mld zł (ówcześnie wartość 1,7 mln USD) zostały przekazane bezpośrednio Maciejowi Zalewskiemu w gotówce na zakup akcji spółki "Telegraf" przez Art - B".
  Oscylator był mechanizmem ekonomicznym opracowanym i wykorzystanym w 1989 r. przez Bogusława Bagsika i Andrzeja Gąsiorowskiego z Art - B. Korzystając z hiperinflacji i niedrożnej informacji międzybankowej wielokrotnie pobierano oprocentowanie od tego samego kapitału.
  Oscylator polegał na lokowaniu pieniędzy w bankach, a następnie pobierania czeków na ulokowane kwoty i w realizowaniu tych czeków w innym banku, gdzie zakładana była kolejna lokata, pobierany kolejny czek gwarantowany itd. W warunkach hiperinflacji i jednoczesnej niedrożności systemu przepływu informacji międzybankowej (dokumenty przesyłane były zazwyczaj pocztą lub kurierem) informacja o tym, że czek został zrealizowany w innym banku docierała nierzadko po kilku dniach lub po tygodniu, a do tego czasu lokata stworzona z tych samych pieniędzy była oprocentowana w kilku bankach równocześnie.
  Jeden z wspólników Art - B, Meir Bar, na podstawie polskiego listu gończego trafił do aresztu ekstradycyjnego w Niemczech, w czasie kiedy ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym był Lech Kaczyński. Do ekstradycji nie doszło, bo "Lech Kaczyński zdawał sobie doskonale sprawę, że mój pobyt w polskim więzieniu oraz moje zeznania w trakcie procesu w polskim sądzie mogą raz na zawsze skompromitować publicznie braci Kaczyńskich.

  Cyt. "Do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie został złożony wniosek o zbadania zasadności nadania ich przodkom polskiego obywatelstwa. Wszystko bowiem wskazuje na to, że zostało ono wyłudzone. Na wstępie trzeba powiedzieć, ze Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, probujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP… Judeopolonię.
  Rajmund Kaczyński, urodzony w Grajewie z matki Franciszki ze Świątkowskich, zrodzonej w Gronowce koło Odessy, z rodziny Naczelnego Prezesa Sądu Wojskowego z okresu stalinizmu, pułkownika armii czerwonej Wilhelma Świątkowskiego – też urodzonego w tej samej Gronowce. Sami bracia Kaczyńscy podają, że przodkowie Rajmunda Kaczyńskiego po mieczu byli wysokimi oficerami armii carskiej.
  Co to oznacza? Jedno! Nie mógł on być Polakiem, bo ci byli na ogół albo prawie zawsze – wyznania katolickiego. W imperium Rosyjskim obowiązywał od polowy XIX wieku carski ukaz, który zakazywał piastowania wysokich urzędów przez Polaków wyznania rzymsko-katolickiego oraz Żydów mojżeszowego wyznania. Identyczna sytuacja dotyczyła innych wysokich posad, np. dyrektora stacji kolejowej. Zatem funkcja oraz imiona zarówno Rajmund jak i Wilchelm wskazują na to, że mogli to być Żydzi wyznania ewangelickiego. Nic dziwnego. Zarówno w Polsce zaborowej jak na wschodzie Europy było całe mnóstwo takich haskalizowanych (Haskala) Żydów. Do Rosji przenosili się w ramach kolonizowania południowych rubieży cesarstwa rosyjskiego tj. tworzenia tzw. „Nowej Rosji”. Pierwotnie Nazwisko Świątkowski, brzmiało Sviatkowski, co można potwierdzić w bazie genealogicznej jewishgen.org. Interesującym źródłem informacji o żydowskich i ewangelickich osadach i ich składzie są żydowskie strony www, pokazujące osadnictwo, budowanych na zasobach archiwów rosyjskich państwowych. Na wschód Europy szli polscy i pruscy (menonici) Żydzi.
  Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów:
  -Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
  -Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.
  -Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
  -Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany.
  -Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
  -Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
  -Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików?
  Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?" źródło – blog marucha.wordpress.com

  Ja wymienię cuda z czasów współczesnych:
  -zatrzymanie eksumacji w Jedwabnem – to działanie żyda Kalksteina w perfidny i odrażający sposób nie tylko obciążyło naszą Ojczyznę za zbrodnię w Jedwabnem (kłamliwie i niesłusznie), ale wytworzyło także negatywny stereotyp Polaka za granicą. Oczerniania nas nie było końca.
  -nazywanie z mównicy sejmowej wojny z Irakiem „naszą”. Polski żołnierz m.in. dzięki zaangażowaniu Kalksteina uczestniczy w jankeskim ludobójstwie narodów arabskich.
  -publiczny podziw dla Ariela Szarona, izraelskiego zbrodniarza – syjonisty i konstruktora światowego "nowego ładu".
  -miłe przyjęcie Bnai Brith. Ta skrajnie antypolska loża została zdelegalizowana przed wojną, zaś otworzyła swoją siedzibę w Polsce po roku 2000, na prośbę... Kaczyńskiego.
  -hannukowe święta w pałacu. Święto hannuki, czyli święto triumfu żydów nad gojami jest obchodzone przez wszystkich prezydentów III RP (wszyscy są żydami).
  -ogromna zajadłość wobec Rosji wykraczająca poza wszelką polska logikę, a zrozumiała gdy się gra w orkiestrze architektów globalizmu
  -udawany sceptycyzm wobec UE, jawny serwilizm wobec USA – a więc sympatia dla imperiów sterowanych przez Żydów. Te imperia budują Jew - NWO. jeden wielki kraj na wzór dzisiejszego Izraela i gojskiej Palestyny.
  -naiwna, markowana lustracja, infantylna wersja patriotyzmu. Do tego stopnia, że każąca zadać pytanie: z glupoty? Wielu dało się nabrać i nazywa tą dywersję „romantyzmem”.
  -Kalkstein spotwarzył Pałac prezydencki zakładając tam jarmułkę, wielokrotnie. Podczas wielu wizyt w Izraelu, gdzie Kaczor jechał konsultować swoje decyzje i po instrukcje, jak kiedyś do Moskwy – też paradował w jarmułce.
  -kontakty Kaczyńskich i większości polskojęzycznych polityków (tzw: "pełniących obowiązki Polaka") z George Sorosem i Fundacją Batorego.

  Andrzej Szubert by dodał:
  cyt. "Bliskie jego związki z żydowskim KOR-em. A ten był sterowaną przez zachodnich dziennikarzy - pośredników agenturą CIA i Mossadu. Był koniem trojańskim światowego syjonizmu. KOR - owcy byli w ogromnej większości Żydami. Ich zadaniem było wyrwać PRL spod dominacji sowieckiej i oddać ją w łapska syjonistów. Osiągnięto to w Magdalence i przy okrągłym stole.
  -Jego udział w Magdalence i w okrągłym stole (wtedy był jeszcze tylko drugorzędnym doradcą Bolka). W Magdalence Żydzi z PZPR i Żydzi z drużyny Bolka dogadali się co do wyrwania Polski spod dominacji ZSRR i oddania jej w łapska bilderbergowskiej Unii
  -Jako prezydent brał on udział we wszystkich nakazanych z Tel Awiwu i Waszyngtonu akcjach antyrosyjskich i antybiałoruskich. I tak:
  -W prowokacji gruzińskiej poparł Kalkstein amerykańskiego agenta rządzącego Gruzją (a Gruzję Tel Awiw przerabiał akurat wtedy na niezatapialny lotniskowiec Izraela).
  -W inspirowanej z Waszyngtonu i Telawiwu pomarańczowej rewolucji kontynuował jej wspieranie rozpoczęte już przez Kwaśniewskiego / Stolzmana.
  -Brał aktywny udział w nagonce na prezydenta Białorusi – Łukaszenkę. Jedyną winą Łukaszenki było i jest nadal to, że nie chce on, wstępując do Unii i NATO, oddać Białorusi w łapska globalistów. Kaczyński honorował żydowką agentkę Borys, cmokał ją w rączkę w Belwederze. A fakty notorycznego odmawiania wiz wjazdowych do Polski setkom zasłużonych dla Związku Polaków na Białorusi działaczy ignorował. Nie tylko zresztą ignorował. Sam brał aktywny udział w wyciszaniu działalności nieagenturalnej wobec Żydów większości Polaków na Białorusi.
  -Zatajał przed społeczeństwem do spółki z bliźniakiem premierem fakt istnienia w Polsce w czasach Stolzmana tajnych i nielegalnych więzień CIA. Dopiero po umiędzynarodowieniu się tego skandalu PO oficjalnie wszczęła w tej sprawie śledztwo, całkowicie zresztą utajniane przed opinią publiczną.
  -Jako jedyny polityk europejski Kaczyński vel Kalkstein bardzo mocno przeciwstawił się Raportowi Goldstone’a, przygotowanemu dla ONZ, w którym oskarża się Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie.
  -Był pierwszym prezydentem, który zapalił świecę z okazji święta Chanukah w pałacu prezydenckim. Nawet Kwaśniewski / Stozman nie okazał takiej gorliwości w promowaniu żydowskich tradycji i świąt w siedzibie Prezydenta RP.
  -W grudniu 2008 r. jako pierwszy polski prezydent odwiedził synagogę Nożyka, centrum życia społeczności żydowskiej w stolicy, aby zapalić pierwszą świecę Chanukah.
  -Poparł ideę utworzenia w Warszawie Muzeum Żydowskiego, obecnie już w budowie.
  -Brał niezwykle aktywny udział w wielu akcjach promowania żydów i ich kultury w Polsce.
  -Zabiegał o strategiczne partnerstwo z Izraelem.
  -Gorąco popierał udział polskich wojsk w brudnych wojnach USA, które prowadziła i prowadzi rządzona przez syjonistów Ameryka na podstawie fabrykowanych przez CIA i Mossad „fałszywek”. Kaczyński jest jednym z głównych współodpowiedzialnych za zhańbienie polskiego munduru udziałem w zbrodniczych okupacjach w napadanych przez USA suwerennych krajach.
  -Nadgorliwie zabiegał Kaczyński o uczynienie z Polski wasala USA.
  -Posłusznie, ślepo i gorliwie wzmacniał Kaczyński / Kalkstein nastroje antyrosyjskie w Polsce. Jego ulubioną metodą było utożsamianie dzisiejszej Rosji z rządzoną przez Żyda Stalina zbrodniczą ZSRR. Zwalał na Rosję winę za żydowskie zbrodnie stalinizmu i żydowskiej NKWD.
  -Celem jego ostatniej podróży było ponownie w Katyniu zbrodnią żydowskiej NKWD obciążyć Rosję. Przy czym „pojednawczo” zachęcał Rosjan do przeproszenia Polski ze Katyń. Tak, jakby to Rosjanie ponosili za żydowskie zbrodnie odpowiedzialność i powinni nas za nie przepraszać.
  Powyższa wyliczanka to tylko przegląd najważniejszych, prożydowskich działań Kaczyńskiego / Kalksteina. Zasług dla Polski i polskiej racji stanu nie miał on absolutnie żadnych. Wręcz przeciwnie – był wyjątkowym szkodnikiem polskich interesów". powyższy tekst pochodzi z artykułu "Odżydzić Wawel i oddać go Polakom!

  jarek_kefirek (06:00) ze strony -astral-projection.blog.onet.pl/Afery-Kaczynskich-FOZZ-Telegra,2,ID420826462,DA2011-01-31,n
 • Prowokacja.
  To są winy niezawinione przeż Śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To manipulacja faktami. Można w ten sposób udowodnić, że białe jest czarne.
 • @eni71
  Jaka tam prowokacja? TO prawda...tyle, że bolesna, w ktrórą nie wszyscy mają odwagę spojrzeć, by nie nabawić się dyskomfortu psychicznego. Naukowo nazywamy to dysonansem poznawczym.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY