Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 1055 komentarzy

Biologiczno-historyczna Socjologia Krytyczna

Demaskator. - Maciej P. Krzystek, socjolog niezależny. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego. Studiował również prawo, ekonomię oraz systemy automatyczne. Polski dysydent kulturowy, potomek rycerzy radwanitów herbu chorągwie.

PiS szkodnikiem Polski, wyborca PiS'u skończonym kretynem!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

 

 

W internecie i mediach internetowych podniósł się wrzask. PO wprowadza zamordystyczne przepisy i cenzurę internetu!!! PO? A czy aby nie pod rękę z PiS? Co mają teraz do powiedzenia nasi ekranowi pisowscy agitatorzy?

Niech was szlag trafi ekranowe pisowskie głupki!

Głosowania na posiedzeniach Sejmu VI kadencji Strona główna Sejmu
VI kadencja

 

GŁOSOWANIE Nr 5 - POSIEDZENIE 86.
Dnia 04-03-2011 Godz. 09:16
 
Pkt 1. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o pilnym projekcie ustawy o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji oraz niektórych innych ustaw
 
Głosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Kultury i Środków Przekazu, wraz z przyjętymi poprawkami
 
Głosowało - 420  Za -419  Przeciw -0  Wstrzymało się -1  Nie głosowało -40 

 

 

Klub/Koło Liczebność Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
PO 204 192 192 - - 12
PiS 147 137 136 - 1 10
SLD 44 41 41 - - 3
PSL 31 24 24 - - 7
PJN 18 15 15 - - 3
niez. 9 6 6 - - 3
SDPL 4 3 3 - - 1
DKP_SD 3 2 2 - - 1
 
Wyniki głosowania - PDFWyniki w formacie PDF

 

Źródło: //orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&6&86&5

KOMENTARZE

 • Jaki jest cel Pańskiego artykułu?
  bo ja po jego przeczytaniu śmiało mógłbym napisać: Demaskator szkodnikiem Polski!
 • @petroniusz
  Ma pan najświętsze prawo do własnej opinii. Ja go panu nie odmawiam. Ale jak przyjdzie czas rozrachunków, takich jak pan będę pierwszy wieszał na latarniach za jaja.

  Jest w ojczyźnie rachunek krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli...
 • @Demaskator.
  przez takie artykuły "czas rozrachunku", o którym pan pisze może się tylko niepotrzebnie odciągnąć.
  Jeśli jest szansa nawrócenia Pana to możemy podyskutować, w przeciwnym razie nie będę dyskutował, bo tylko niepotrzebnie nabijam Panu statystyki.
 • @Demaskator.
  Ja w przeciwieństwie do pana potrafię spojrzeć krytycznie na partię której jestem sympatykiem i to głosowanie sobie zapamiętam. Napisałem nawet list do PiS-u w tej sprawie. A pan widzi belkę w swoim oku?
 • @Demaskator.
  Jeżeli pan nie widzi tej kłody w swoim oku to polecam przeczytać artykuł "500 afer i przekrętów PO" autor MarkD jak pan go przeczyta to niech sobie pan pomyśli (co do końca nie jest pewne żeby pan był zdolny do samodzielnego myślenia)kto kogo powiesi za jaja.
 • ale o co chodzi?
  autor przytoczył kto i jak głosował za tą ustawą
  przecież to fakty
  i on, a z nim i ja jestem zszokowany faktem, że PiS głosował za, a już enuncjacje posłanki Kruk, że to UE, że tak trzeba i inaczej nie można, kojarzą mi się jak najgorzej
  i tego mojego odczucia nic nie zmieni
  mleko się wylało, Senat (większość z PełO) to przyklepie, a gajowy ochoczo podpisze
  i co wtedy??
 • No jak tak można Panie Demaskatorze...
  Przecież Imć Prezes Kaczyński by na coś takiego nie pozwolił.
  On, Prezes znaczy się, chce dla Polaków jedynie wszystkiego najlepszego. Kahał dał już mu ponoć zgodę na dwa następne blogi...
 • prawda wyszła na jaw
  Prawda jest naga! PIS, PO, SLD oraz PSL w porozumieniu i z recydywą zakładają Narodowi Polskiemu kagaganiec na wolne słowo. Nie ma już wolnego Internetu, a może nigdy go nie bylo, a był zawsze umiejętnie przez słuzby sterowany. Wpisy niektórych osob, nie rozumiejacych co sie stało i broniacych PISu jak wolności, świadczą tylko o ich ułomności umysłowej. Ze sceny musza zniknąć wszyskie wyżej wymienione partie, bo teraz wyraźnie widac jak szkodzą nam wszystkim. Czas dzialać. Czas stworzyc alternatywny nośnik wolnej informacji. To nie są puste słowa. Czas zjednoczyc siły tych osób, które chcą aby Polska byla Polską, ale nie socjalistyczną. Zapraszam do wspólnego działania
 • @thot: PIS, PO, SLD oraz PSL w porozumieniu i z recydywą zakładają Narodowi Polskiemu kagaganiec na wolne słowo. Nie ma już woln
  To jest podziękowanie dla nas za to, że pisaliśmy o zamordowaniu polskiej delegacji państwowej.
 • @petroniusz
  Ale to nie jest żaden artykuł, tylko wyciągnięcie faktów z głosowań sejmowych. A nagłośnienie takich faktów powinno przyspieszyć, a nie odciągnąć rozliczenie z pisowskim układem i jego stronnikami.
  Co tu jest dla pana trudne do zrozumienia, liczb pan nie widzi w tabelce?
 • @Nida
  Najpierw takową belkę trzeba by mieć, by ją móc dostrzec. Co pana zdaniem tą belką ma być?

  Ja głosuję zawsze na ludzi spoza układu zdrady z Magdalenki.
 • @Nida
  Niepotrzebny jest ten sarkazm w wypowiedzi pana. Nigdy nie wspierałem PO.
 • @gallux
  Nie wiem, czy pan jest z pisiaków, ale jeśli tak, to sam pan widzi, że pana koledzy i koleżanki próbują dyskutować, czasem bezczelnie nawet, z faktami. Ich zaślepienie nie zna granic(!).
 • @SpiritoLibero
  :-)
  Poznajcie ich po czynach. Ja nie wiem, przecie to już nie pierwszy raz, Kaczyńscy i absolutystycznie dowodzony przez nich PiS pokazywał w czynach jak daleko w poważaniu ma Polaków-Słowian, ale i Polaków-katolików też. Wspierali za to w czynach, kulturę żydowską i masonów.
 • @Demaskator.
  Ja to wiem od zawsze i ciągle powtarzam. Ale tylu jest zainfekowanych kaczyzmem...
 • @thot
  Brawo bracie za ten dojrzały głos, ale zobacz jak jesteśmy w mniejszości,nawet admini nE nie dali tego na Jedynkę, bo głupio im się przyznać teraz do błędu wspierania przez ten cały czas niewłaściwych ludzi. Najpierw szaleli za Wałęsą, bo sobie Matkę Boską w klapę wpinał, a teraz za Kaczyńskim - kolejnym fałszywym prorokiem, bo dużo populizmów mówi miłych dla ich uszu.

  A rozsądek polski wyparował, albo go nigdy nie było.
 • @Grzegorz Rossa.
  to była polskojęzyczna delegacja, nie polska delegacja.
  Ja ich nie delegowałem, ani nie wybierałem. Reprezentowali niepolskie interesy.
 • @SpiritoLibero
  No właśnie polscy katolicy zawsze muszą mieć jakiegoś Pana nad sobą, jakiegoś Pasterza, który wskaże im drogę. Ale dlaczego Bóg nie dał im rozumu, aby mogli sami znaleźć tę właściwą drogę?
 • niestety
  ja też na nich głosowałem i nawet miałem głosować...

  Bóg im rozum odebrał - totalitaryzm potwierdzony przez obie największe strony polskiej polityki :(((
 • @Demaskator.: to była polskojęzyczna delegacja, nie polska delegacja. Ja ich nie delegowałem, ani nie wybierałem. Reprezentowali
  Czy Pan mówi o polskiej delegacji państwowej, której członkowie zostali wymordowani 10 kwietnia AD 2010 na terytorium Federacji Rosyjskiej?
 • @Grzegorz Rossa.
  dokładnie o tej państwowej, tego państwa z szyldem "POLSKA", które jest mi jako Polakowi wrogie, które nie jest polskie. Jest tylko polskojęzyczne jak masmedia w Polsce, również mi wrogie.
 • @sosenkowski
  No cóż, co mogę napisać w tej sytuacji... błądzić rzecz ludzka, ale popełnić ten sam błąd poraz drugi, to czysta głupota. Cieszę się, że pan przejrzał na oczy i tego błędu drugi raz nie popełni ;-(
 • Autor
  Pan z tych co to błędu nie wybaczą, zbrodnię tak. Koniecznie wywieszać tych z PiSu i zostać we wspaniałym towarzystwie postkomunistów, post ubeków etc.
  To ci z PiSu mordowali, zamykali w wiezieniach to oni strzelali do ludzi, zabierali majątki,cenzurowali, to oni sie obłowili po 1889 r. etc.
  Stad Pana chęć do ich wieszania w pierwszej kolejności?
  Nie wierzę w pana dobre intencje ani trochę. Dla mnie jest Pan zwykłym prowokatorem.
  Brak rozrózninienia błędu od zbrodni, zrównywanywania celowych działań od normalnie przypisanemu człowiekowi prawa do błedu, checi wyrzucenia ze społeczeństwa ludzi PiSu i i ich wyborców , wykluczenia z niego jakieś grupy, jednoznacznie wskazuje , iz Pan nie zamierza niczego w kraju naprawić,chce Pan dyktatury pod swoim przewodem i na swoją modłę.
 • @Demaskator.: dokładnie o tej państwowej, tego państwa z szyldem "POLSKA", które jest mi jako Polakowi wrogie, które nie jest po
  Pan porównuje do siebie?
 • @wiktoria
  Ma Pani całkowitą rację. Tyle,że takiej swołoczy nie ma sensu przekonywać.Ten-pożal się Boże- demaskator dla srebrników to pisze.Tacy,jak toto do wynajęcia byli do popychania staruszek pod Krzyżem.Pies go trącał.I jego pomagierów,których jest trochę na NE.
 • @wiktoria
  Droga pani (jeśli kobieta chowa się pod tym nickiem), pisze pani bzdurki, bo mało pani wie, albo ordynarnie rżnie pani głupa, jak większość katolików.

  PiS założony i rządzony w sposób absolutny przez Kaczyńskich. Proszę poczytać biografię tatusia tych panów, to się pani dowie, kto kogo sypał dla pieniążków i wygodnego życia.
  Na początek polecam lekturę moich notek zamiesczonych tu na NE wcześniej:

  http://socjologiakrytyczna.nowyekran.pl/post/2254,lechu-kaczynski-historia-oskarza-pana

  http://socjologiakrytyczna.nowyekran.pl/post/2249,pis-to-falszywka-polskiego-patriotyzmu-falszywka-katolicyzmu-i-falszywka-sprawiedliwosci

  łącznie z komentarzami czytać proszę.

  Jak pani zmniejszy swoją żałosną ignorancję po tej lekturze, dalej poszerzy to o dostępne dalsze materiały z sieci, to może przestanie pisać bezpodstawne kalumnie pod moim adresem.

  Na niewiedzy, nieuctwie, ignoracji, lenistwie intelektualnym żadnej sensownej Polski nie zbudujemy. Tacy jak pani, póki co, są zakałą na tej drodze do reanimowania Rzeczypospolitej.
 • @Grzegorz Rossa.
  Ja nie porównywałem panie inżynierze od skałek i gleby, ja panu dałem socjologiczną diagnozę.
 • @Andrzej W.
  Ja zaś panu nic więcej na to nie mogę odpisać,jak tylko moją diagnozę, że jesteś pan polskim katolickim kretynem.

  O takich jak pan jest ta notka:
  http://socjologiakrytyczna.nowyekran.pl/post/2402,do-polskiego-katolika-glupka-i-paranoika
 • @Demaskator.
  A ja ci drogi hunwejbinie odpisać mogę.Ktoś tam wcześniej zbyt dla ciebie łaskaw był pisząc,że "nie wiadomo kto kogo...".W twoim przypadku nie da się tego wykonać.Tak więc ty nas może i za jaja wieszać będziesz,my ciebie nigdy.Fizycznie awykonalne.Ja tam sobie uważam,że tacy,jak ty najbardziej odczuwają "po kieszeni".Zastanowię się więc,czy ta twoja zapowiedź wieszatiela to już wyczerpuje znamiona art.255 k.k.,czy trzeba poczekać na kolejne twoje wyrzygane notki.Może dasz lepszy popis?Może odwagi nie zabraknie?A najlepiej po wyborach,gdy już zwyciężymy.W każdym razie będę uważnie twoje teksty czytał.Wiedz to.
 • @Demaskator.: dokładnie o tej państwowej, tego państwa z szyldem "POLSKA", które jest mi jako Polakowi wrogie, które nie jest po
  Spod Pańskich Palców to wygląda jak pochwała.
 • @wszyscy bezkrytyczni zwolennicy PiS
  Autor artykułu tylko przytoczył fakty, a Wy chcecie go już powiesić. Za co? Czy to on głosował?

  Nawet jeśli wynik owego głosowania, to "tylko" totalna kompromitacja i absolutna niekompetencja posłów PiS, to tym bardzie warto sobie przypomnieć, że łatwo wytyka się błędy politycznym przeciwnikom, ale trzeba też dwakroć czujniej sprawdzać, co robią nasi reprezentanci w rządzie. Bezkrytyczność odbierze im motywację i będzie więcej takich żenujących zdarzeń. Nota bene: to bardzo widać po zauroczonych zwolennikach PO- gdyby oceniali obecny rząd racjonalnie, już dawno byłoby po Tusku, a wśród mas ogłupionych mediami wyznawców coraz bardziej się rozbisurmaniają.
 • @gryf
  Dziękuję za ten rzeczowy głos tu na ekranowym pisolandzie, każdy taki jest na wagę złota ;-)
 • Wszystkie partie głosowały "za"...
  ale to PiS jest szkodnikiem Polski. Coś wspaniałego.
 • @neko
  Jedno drugiego nie wyklucza przecież. Czy ma pan/pani jakieś problemy z logiką?
  Skoro tak, to pomogę z wnioskowaniem:

  Jeżeli:
  1.wszystkie partie, które głosowały są szkodnikami Polski - zdanie prawdziwe,
  i
  2. PiS jest jedną z partii,które głosowały - zdanie prawdziwe,

  To:
  zachodzi skuteczne wnioskowanie, że
  PiS jest szkodnikiem Polski - zdanie prawdziwe

  Z prawdziwych przesłanek, wyciągnęliśmy właściwy wniosek. Czy ktoś jeszcze chce z tymi faktami i logiką wywodu polemizować?
 • @Demaskator.
  Takie są skutki kształcenia chłopstwa.
 • @neko
  Raczej skutki braków w wykształceniu, bo to przecież pan zgłosił swoje braki w rozumieniu logiki.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY